Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - Pomocník pro horizontáře (provoz Uničov)

Hledaná pozice

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Místo práce: UNEX a.s., Olomouc, Uničov (informace o místu práce: Uničov)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Třísměnný provoz

Mzda: 12000 - 12000 Kč

Nástup od: 1. 2. 2016

Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: - pomocné práce na horizontálních vyvrtávačkách - příprava obráběcích pracovišť - vázání a manipulace s polotovary, obrobky a upínacím nářadím - upínání a vyrovnávání obrobků ve spolupráci s horizontkářem, po zaučení samostatně - pomoc při měření rozměrných součástí v průběhu obráběcí operace - příprava nástrojů - odhrocení obrobků - úklid pracoviště po opracování CO PO VÁS POŽADUJEME: - SOU, obor strojírenství výhodou - znalost obráběcích nástrojů a měřidel výhodou - vazačský průkaz výhodou CO OD VÁS OČEKÁVÁME: - ochotu pracovat - spolehlivost, zodpovědnost - technické myšlení - chuť učit se novému CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT: - stabilní a perspektivní zaměstnání - kariérní růst - výkonové bonusy - příspěvek na stravování - další benefity V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE VÝHRADNĚ PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH: http://prace.unex.cz/cs/volne-pozice/unicov/pomocnik-pro-horizontare.html

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

UNEX a.s., IČO: 45192049

Uničov, Brníčko, PSČ 783 91

Kontakt
Mgr. Ondřej Zíma, ondrej.zima@unex.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Strojírenství

Lokality: Uničov

Zdoj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Manželé na pracovišti

Otázka: Dobrý den, oznámila jsem zaměstnavateli, že se budu vdávat za kolegu v práci. Pracujeme na stejném pracovišti a já jsem současně zástupce vedoucího a proto jsem našeho nadřízeného požádala, aby si vybral... více