Montážní dělníci mechanických zařízení - Operátor logistiky Pardubice

Hledaná pozice

Montážní dělníci mechanických zařízení

Místo práce: výrobní firma Pardubice, Hlavní město Praha, Praha (informace o místu práce: Praha)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Třísměnný provoz

Mzda: 12000 - 15000 Kč

Nástup od: 1. 12. 2014

Poznámka: Náplň práce: *Příjem materiálu pro výrobu a ostatní oddělení (údržba, kancelář apod.) *Vybalení materiálu pro výrobu z dodavatelského balení na palety *Po výstupní kontrole přesun materiálu na finální skladové lokace *Plnění úkolů podle podnikových postupů a zadání nadřízeného *Vychystávání materiálu pro výrobu (přebalování) *Zásobování výrobních linek v pravidelných intervalech (materiál, polotovary, prázdné boxy) *Svoz polotovarů a hotových výrobků na další proces *Čištění prázdných boxů, vychystávání expedice *Příjem a odvoz prázdného balení do zóny pro prázdné balení *Práce v souladu s FIFO a 5S *Obsluha vysokozdvižného vozíku, tahače, obsluha portálového jeřábu *Práce na 3 směny, výjimečně o víkendech. Požadujeme: *SOU vyučen *Manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost *Praxe v oboru vítána *Znalost obsluhy VZV, tahače, případně portálového jeřábu vítána Nabízíme: *zaměstnanecké benefity *5 dní dovolené navíc *závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele *individuální a motivační složky mzdy *prostředí moderního výrobního závodu *perspektivní a stabilní zaměstnání

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

Bohemia Works a.s., IČO: 29008921

Antala Staška 1859/34, 140 00 Praha - Krč

Kontakt
Blanka Mašková, HR konzultantka, +420 773 220 667, maskova@bohemiaworks.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Manuální a dělnické profese

Lokality: Praha

Zdroj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

Nejnovější články

Nejčastější chyby v daňovém přiznání. Neděláte je taky?

Jaké chyby v přiznání k dani z příjmů fyzických osob jsou nejčastější? Připravili jsme...více

Stejné místo, nižší mzda. O kolik si ženy vydělají méně?

Postavení žen na českém pracovním trhu patří v rámci zemí OECD mezi podprůměrné. Na stejných...více

Zvýšení mezd smazala inflace. Kupní síla klesla druhý rok v řadě

Průměrná hrubá mzda za celý loňský rok dosáhla částky 43 341 korun, to je meziročně o...více