Technici počítačových sítí a systémů - IT Technik

Hledaná pozice

Technici počítačových sítí a systémů

Místo práce: Inventec (Czech), s.r.o., Brno-venkov, Modřice (informace o místu práce: Modřice)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 16000 - 18000 Kč

Nástup od: 1. 11. 2014

Poznámka: Náplň práce: * Podpora a řešení problémů informačního systému společnosti (FIS) * Podpora sítě a interních uživatelů * Bezpečnost sítě – kontrola instalovaných součástí na uživatelských PC a FIS klientech * Komunikace v angličtině se zahraničním support týmem * Údržba a nakupování technického vybavení a vedení a aktualizace jeho evidence v informačním systému * Instalace uživatelských počítačů a FIS klientů * Denní kontrola stavu antivirových program (Trend Micro) * Údržba dat v prostředí T-SQL * Měsíční údržba FIS serverů, kontrola HDD (HP Tool + Computer Management), kontrola služeb, event logy na kritických serverech * Údržba tiskáren Zebra * Reprint nálepek * Další spolupráce na základě IT požadavků Požadujeme: * Ukončené středoškolské vzdělání, nejlépe v oblasti IT * Předchozí praktické zkušenosti z oblasti IT výhodou * Znalost údržby sítě LAN * Údržba HW * Pokročilá znalost Windows XP – Windows 8 a Microsoft Office, znalost dalších produktů Microsoft výhodou * Znalost Zebra tiskáren a ručních skenerů výhodou * Komunikativni angličtina * Flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost * pracovní doba: jednosměnný provoz (směny st – pá 6:15 – 18:15 + 1 pracovní sobota v měsíci)

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Požadované dovednosti

  • Angličtina - Aktivní

Inzerující společnost

Inventec (Czech), s.r.o., IČO: 26919389

Evropská 863, 664 42 Modřice - Modřice

Kontakt
Bc. Tereza Jírková, +420 543 124 629

Další nabídky práce

Práce v oboru: IT

Lokality: Modřice

Zdroj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Trauma jako pracovní úraz? Soud řekl, kdy je nárok na odškodnění

Jste v práci svědkem nějaké nečekané dramatické události – začne hořet, kolega spadne...více

Královské školy: Jsme střední proud. Žádná alternativa

Soukromých škol přibývá každým rokem zejména ve větších městech. Už dávno přitom nesbírají...více