Účetní finanční a investiční - ÚČETNÍ FINANČNÍ

Hledaná pozice

Účetní finanční a investiční

Místo práce: Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o.-002, Liberec, Liberec (informace o místu práce: Liberec)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Pružná pracovní doba

Mzda: 15000 - 20000 Kč

Nástup od: 5. 2. 2015

Poznámka: Náplň práce: – Účetní operace na závazkové/pohledávkové straně – Zpracování účetních dokladů (dobropisů, vrubopisů, interních dokladů / faktur) – Příprava plateb, práce s fakturami, bankovními výpisy, pokladnou apod. – Účtování na hlavní knize – Správa účetních dokumentů v Document management system – Kontakt a řešení účetních operací s pobočkami, zákazníky a dodavateli v zahraničí na denní bázi – Příprava reportů Požadavky: – SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost účetnictví – Praxe na pozici účetní výhodou – Anglický jazyk na pokročilé, komunikativní úrovni – Znalost práce na PC (MS Office – pokročilá znalost MS Excel, SAP výhodou) – Týmový duch, schopnost samostatné práce, otevřenost a chuť učit se novým věcem Nabízíme: – Práce na HPP pro Centrum sdílených služeb významného dodavatele v automotive – Místo pracoviště: Liberec – Nástupní plat dohodou dle praxe a zkušeností – Týden dovolené navíc – Jazykové a odborné kurzy – Benefity: stravenky

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o., IČO: 49096630

Oldřichovská 698, 463 34 Hrádek nad Nisou - Hrádek nad Nisou

Kontakt
Markéta Markalousová, personalista, +420 485 251 851, marketa.becvarova@tristone.com

Další nabídky práce

Práce v oboru: Administrativa

Lokality: Liberec

Zdroj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více