Elektrotechnici a technici energetici - TECHNIK MĚŘENÍ a REGULACE

Hledaná pozice

Elektrotechnici a technici energetici

Místo práce: Plzeňská energetika a.s.., Plzeň-město, Plzeň (informace o místu práce: Plzeň)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 25000 - 30000 Kč

Nástup od: 1. 10. 2014

Poznámka: Popis pracovní pozice: Metodické řízení a odborná koordinace činnosti oddělení " Měřící, regulační technika" (spolupráce s oddělením IT a provozem teplárny) Příprava podkladů k investičním činnostem v oboru M a R, navrhuje jejich vhodné časové a rozsahové zařazení Navrhování nových měřících metod Koordinace poptávkového řízení měřící techniky Posuzování interních a externích požadavků z hlediska M a R, optimalizuje nasazování kapacit měřících a výpočetních systémů pro řízení složitých technologických celků Měření dodávek energií v souladu zákona 505 /1990 Sb. Při realizaci investic dozoruje realizaci a řídí oživování M a R algoritmů pro výpočetní techniku Vyhodnocuje poruchové a havarijní události. Požadujeme: SŠ/VŠ - obor, směr: elektrotechnika, energetika, AJ - základní znalost, základní orientace v technické angličtině, Vyhláška 50/78 Sb., Znalost instalace měřidel podle zákona 505 /1990 Sb., Orientace v technické dokumentaci a normách Osobnostní předpoklady: Organizační schopnosti, odpovědnost a samostatnost při řešení pracovních úkolů, proaktivní přístup s orientací na výsledek Výhodou: Praktické zkušenosti v oboru , Vyhláška 50/78 Sb., § 6, Osvědčení znalosti měřidel podle zákona 505/1990 Sb. - přezkoušení Nabízíme: Zaměstnání u ekonomicky silné společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, nadstandartní zaměstnanecké výhody, možnost dalšího vzdělávání, penzijní připojištění, příspěvky na sport, rekreaci, zdraví, vzdělání, roční odměna za hospodářské výsledky, příspěvky na stravu, firemní kantýna Nástup: dohodou Kontakt: Helena Szabóová, hszaboova@pe.cz, +420 734 687 702. Výběrové řízení předpokládáme ukončit do konce září 2014. K životopisu, prosím, přiložte souhlas ke zpracování osobních údajů: „Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých poskytnutých osobních údajů. Tyto údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000Sb. Údaje poskytuji společnosti Plzeňska Energetika a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to nejdéle na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoliv mohu požádat společnost Plzeňská Energetika o jejich smazání.“

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

Plzeňská energetika a.s., IČO: 27411991

Kontakt
Helena Szabóová, +420 734 687 702, hszaboova@pe.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více