Elektrotechnici a technici energetici - MECHANIK MĚŘENÍ a REGULACE

Hledaná pozice

Elektrotechnici a technici energetici

Místo práce: Plzeňská energetika a.s.., Plzeň-město, Plzeň (informace o místu práce: Plzeň)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Nepřetržitý provoz

Mzda: 21000 - 24000 Kč

Nástup od: 1. 10. 2014

Poznámka: Popis pracovní pozice: Instalace, opravy, nastavování a údržba měřících a regulačních obvodů a jejich komponent Měření proudových smyček ze snímačů fyzikálních veličin Diagnostika těchto snímačů Nastavování poloh pohonů akčních a regulačních členů Práce na elektrických zařízeních NN ve vypnutém stavu i pod napětím Údržba, opravy a kalibrace analyzátorů spalin, vody, PH Diagnostikování poruch automatizační a regulační techniky a řídících systémů Práce v nepřetržitém provozu Požadujeme: Střední odborné vzdělání s výučním listem Odborná způsobilost podle vyhlášky 50/1978 Sb. - § 5. Základní znalost práce na PC Orientace ve výkresové dokumentaci průmyslové automatizace Osobnostní předpoklady: Rozhodnost a samostatnost při řešení pracovních úkolů Ochota učit se Komunikativnost Výhodou: Praktické zkušenosti v oboru Středoškolské vzdělání ukončené maturitou § 6 vyhlášky 50/1978 Sb. Nabízíme: Zaměstnání u ekonomicky silné společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, nadstandartní zaměstnanecké výhody, možnost dalšího vzdělávání, penzijní připojištění, příspěvky na sport, rekreaci, zdraví, vzdělání, roční odměna za hospodářské výsledky, příspěvky na stravu, firemní kantýna Nástup: dohodou Kontakt: Helena Szabóová, hszaboova@pe.cz, +420 734 687 702. Výběrové řízení předpokládáme ukončit do konce září 2014. K životopisu, prosím, přiložte souhlas ke zpracování osobních údajů: „Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých poskytnutých osobních údajů. Tyto údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000Sb. Údaje poskytuji společnosti Plzeňska Energetika a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to nejdéle na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoliv mohu požádat společnost Plzeňská Energetika o jejich smazání.“

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

Plzeňská energetika a.s., IČO: 27411991

Kontakt
Helena Szabóová, +420 734 687 702, hszaboova@pe.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

Nejnovější články

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více