Nástrojaři - ÚDRŽBÁŘ FOREM, NÁSTROJAŘ

Hledaná pozice

Nástrojaři

Místo práce: KUNSTSTOFF- FRÖHLICH Czech Plast s.r.o., Písek, Písek (informace o místu práce: Písek)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Dvousměnný provoz

Mzda: 18000 Kč

Nástup od: 1. 6. 2014

Poznámka: Náplň práce: -zhotovování, sestavování, opravy a ošetřování výrobních nástrojů a speciálních přípravků -zhotovování, slícování a sestavování vstřikovacích forem, kontrola použitelnosti forem -kontrola bezpečnostních zařízení a zajištění čistoty a volnosti cest -měření a vyhodnocování parametrů zařízení, diagnostika závad -provádění oprav, údržby, seřizování a montáže slaboproudých zařízení -přestavby, částečně ve spojení se zahraničními firmami -práce na 2-3 směny, + měsíční prémie do výše Kč 5 000,- - příplatky za pracovní pohotovost a směnnost Požadavky: -praxe minimálně 2 - 3 roky na stejné pozici, manuální zručnost, svědomitost, preciznost -vzdělání technického/strojírenského směru -profesionální přístup k práci,dodržování pracovních postupů, čtení výkresové dokumentace -praxe v nástrojárně výhodou, zkušenost s demontáží a montáží přesných zařízení -drobné opravy, výměny komponentů, broušení, lakování ploch forem -měření a vyhodnocování naměřených hodnot dílů forem -praxe v automobilovém průmyslu výhodou -zkušenosti s technologií vstřikování plastů výhodou -znalost NJ výhodou Nabízíme: -perspektivu dynamicky se rozvíjející společnosti -zázemí stabilní nadnárodní společnosti -možnost dalšího profesionálního růstu, vzdělávání a seberealizace -příspěvek na stravování, dopravu, penzijní připojištění, životní pojištění, -příjemné pracovní prostředí, 1 týden dovolené nad rámec ZP V případě zájmu nám pošlete svůj strukturovaný profesní životopis v ČJ na adresu: vera.svobodova@f-plast.com, libor.sigmund@f-plast.com nebo pavel.vitak@f-plast.com

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

KUNSTSTOFF-FRÖHLICH Czech Plast s.r.o., IČO: 28131657

Stanislava Maliny 469, 397 01 Písek - Pražské Předměstí

Kontakt
Věra Svobodová, mzdová účetní, +420 382 201 050, vera.svobodova@f-plast.com

Další nabídky práce

Práce v oboru: Strojírenství

Lokality: Písek

Zdroj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více