Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - VEDOUCÍ CESTMISTR

Hledaná pozice

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Místo práce: Silnice LK a.s.-002, Liberec, Liberec (informace o místu práce: Liberec)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 19900 Kč

Nástup od: 28. 4. 2014

Poznámka: Popis pozice: Vedoucí pozice ve společnosti zajišťující komplexní údržbu silnic II. a III. v Libereckém kraji. Organizace, plánování a kontrola letní a zimní údržby komunikací v rámci okresu Liberec. Vypracování podkladů pro cenové kalkulace nabídek. Schopnost samostatného plánování a realizace stavebních zakázek. Jednání se subdodavateli, zástupci měst a obcí. Vzdělání: Úplné střední s maturitou - ve stavebním oboru výhodou Praxe: Praxe v oboru silničního stavitelství nebo údržby silnic výhodou Zkušenost s řízením kolektivu min. 3 roky Ostatní: Organizační schopnosti Řidičský průkaz skupiny B Výborná znalost práce na PC (MS Windows, MS Office, internet) Časová flexibilita Pracovní doba: v letním období (1. 4. - 31. 10.) jednosměnný režim, v zimním období (1. 11. - 31. 3.) směnný režim, dispečerské služby v rámci zajištění zimní údržby Předpokládaný termín nástupu: nástup možný ihned nebo dle dohody Mzdové podmínky: Nástupní mzda (základní mzda + příplatek za vedení) 19 900,-Kč Osobní příplatek po zkušební době, odměny v závislosti na hospodaření středisek (cestmistrovství) a celé společnosti, služební telefon, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování formou stravenek Pracovní poměr: Na dobu určitou s předpokladem změny na dobu neurčitou V případě zájmu zašlete životopis nejpozději do 25. 4. 2014 vedoucí personálního a mzdového oddělení Haně Novákové email: hana.novakova@silnicelk.cz.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Inzerující společnost

Silnice LK a.s., IČO: 28746503

Československé armády 4805/24, 466 05 Jablonec nad Nisou - Rýnovice

Kontakt
Hana Nováková, hana.novakova@silnicelk.cz