Absolventi biomedicínské inženýrství

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Požadavky na zaměstnance

Pro významnou českou společnost působící v odvětví Medical Devices, hledáme pro pobočku sídlící v Praze schopné absolventy oboru Biomedicínský inženýr / Biomedicínský technik! NABÍZÍME POZICE:

Obchodního typu zaměřené na Medical Devices
Servisní techniky

Požadovaný profil kandidáta:
• SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru nebo obdobného oboru zakládajícího oprávnění k výkonu činností spadajících pod ustanovení vyhlášky 50/78, min. §5 nebo 6
• výhodou: biomedicínské vzdělání – biomedicínksý inženýr nebo biomedicínský technik
• Analytické myšlení při řešení problémů
• komunikativní znalost AJ (komunikace se zahraničními výrobci)
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič (důležitá ochota cestovat)
• Schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi
• Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
• Výhodou: zkušenost/znalost monitorů vitálních funkcí, nadstavbových IT systémů pacientského monitoringu
• Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, samostatnost
• bydliště Praha/Brno

Pracovní náplň:
Obchod:
• starost o svěřený region (státní a soukromá zdr. zařízení)
• produktová znalost a odbornost v daném portfoliu
• navštěvování odborných kongresů a výstav
• účast na zahraničních školeních
• časté cestování

Servis:
• Servisní zásahy pro zdravotnické přístroje
• Zajišťování technické podpory
• Instalace dodaných systémů a školení zákazníka pro jejich používání
• Komunikace se zahraničními dodavateli (nutná AJ slovem i písmem)
• Objednávání potřebných náhradních dílů
• Pozice zahrnuje cestování zejména po ČR

Společnost nabízí:
• Zajímavou a různorodou práci v oblasti špičkových technologií
• Odborný růst, další vzdělávání
• Zajímavé finanční ohodnocení a motivační bonusy s ohledem na výsledky
• Práci v přátelském kolektivu
• Zahraniční cesty a školení

CustomerCategory
Farmacie-zdravotnicka_technika-zdravotnictvi;Laboratorni-merici-technika;Obchod-prodej-marketing

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více