BOZP a PO SPECIALISTA

Hledaná pozice

Místo práce: Znojmo

Mzda: 30000 - 50000 Kč/měs

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ref. č.: 16-30-238731. Vaší náplní práce bude starost o bezpečnost a požární ochranu výrobní společnosti. Firma má okolo 200 zaměstnanců ve výrobě, Vaším úkolem bude: identifikace bezpečnostních a zdravotních rizik, realizace nápravných opatření k odstranění těchto rizik a jejich kontrola vypracování postupů pro zajištění bezpečnosti práce a sledování jejich dodržování prostřednictvím bezpečnostních a interních inspekcí šetření pracovních úrazů ve výrobních závodech analýza a definování osobních ochranných pracovních pomůcek zodpovědnost za audity, vzdělávání a školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO komunikace se státními a kontrolními orgány a externími firmami; analýza protipožární ochrany výrobních závodů a návrhy řešení vedoucí ke zlepšení pracovních podmínek

příspěvek na penzijní a životní pojištění nákup firemního zboží se slevou závodní stravování (výběr z pěti jídel) pružná pracovní doba - core time od osmi do dvou

Požadavky na zaměstnance

ideální je vzdělání technického směru, ale stačí i dostatečná praxe (minimálně rok) na stejné pozici ve výrobní společnosti odborná způsobilost v prevenci rizik případně specializace v požární ochraně znalost legislativních požadavků v oblasti BOZP a PO komunikativní znalost anglického jazyka - Váš přímý nadřízený bude cizinec