TECHNIK STAVEBNÍCH STROJŮ S AJ (30.000 - 40.000,- Kč)

Hledaná pozice

Místo práce: Prostějov, Olomouc, Přerov, Šumperk, Jeseník

Mzda: 0

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozumíte těžební nebo důlní technice a jste cestovatelský typ člověka? Hovoříte také anglicky? Pak máme pro Vás ideální nabídku spojenou s cestováním do exotických zemí, prací v "rodinném" kolektivu nesvázaném korporátními pravidly, a také vyžitím po technické stránce. Zašlete nám Váš životopis, ideálně v ČJ i AJ. * Komunikace a vyjednávání se zákazníkem od specifikace k předání zařízení * Dohled nad finální instalací zařízení u zákazníka v zahraničí * Samotná mechanická montáž a uvedení zařízení do provozu * Příprava podkladů, technické dokumentace k zakázkám * Předání instrukcí k obsluze zařízení

* Prostředí menší firmy s uvolněnější, "rodinnou" atmosférou; volnost založenou na domluvě * Možnost cestovat do zahraničí - Jížní Amerika, Asie aj. * Aktivní využití jazyka a po technické stránce nerutinní činnost * 13. plat * Notebook a telefon * Lokalita pracoviště: Olomoucko

Požadavky na zaměstnance

* Vysokoškolské zaměření technického směru či delší praxi v oboru stavební či důlní techniky * Komunikativní znalost anglického jazyka (budete jednat se zákazníky po celém světě) * Časovou flexibilitu a ochotu cestovat po celém světě * Reprezentativní vystupování a obchodního ducha *