Quality & Process Improvemen Leader

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co je náplní práce?
Budete mít na starosti řízení procesů kvality a souvisejících standardů, budete se také podílet na specifikaci
Ve spolupráci s nákupním oddělením budete dohlížet nad dodržováním požadavků na dodavatelskou kvalitu
Budete zajišťovat, aby byly výrobní procesy v souladu s národními i nadnárodními standardy
Vaším úkolem bude zlepšovat procesy a produktivitu ve výrobě
Budete hledat nové postupy pro snižování množství odpadů a zvyšování efektivity
Ve spolupráci s kolegy budete definovat procesy kvality, vytvářet návrhy na zlepšení a zavádět je do výroby
Budete odpovědný za údržbu kontrolních procesů a potřebné dokumentace

Jiné výhody

Co Vás čeká, když uspějete?
Stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí a zázemí prosperující společnosti
V případě zájmu možnost práce i na zkrácený úvazek
Nástup ihned nebo dle dohody
Stravenky a týden dovolené navíc
Místo výkonu práce, které je snadno dostupné MHD Brno

Požadavky na zaměstnance

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?
Má ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Už alespoň dva roky na podobné pozici pracoval
Zná ISO systémy kvality, případně další nástroje řízení kvality (Lean, SixSigma, 5S), a má zkušenosti s audity
Ovládá práci na PC (MS Word, MS Excel)
Má pokročilou znalost anglického jazyka - dokáže se domluvit se svým nadřízeným popř. i se zahraničními zákazníky
Je pečlivý, spolehlivý, odpovědný a má smysl pro pořádek
Výhodou bude, pokud má ŘP skupiny B

Co byste ještě měli vědět?
V rámci společnosti se jedná se o úplně novou pracovní pozici. Vaším úkolem bude hlavně z počátku nastavení efektivních procesů v komunikaci, HR procesech, kvalitě a BOZP a vytvoření směrnic. Pokud máte zkušenosti se štíhlou výrobou, bude to považováno za velkou výhodu.