KONSTRUKTÉR / STROJNÍ PROJEKTANT s AJ/NJ

Hledaná pozice

Místo práce: Jihlava

Mzda: 35000 - 55000 Kč/měs

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ref. č.: 6-30-238555. Pro zkušené konstruktéry a strojní projektanty je tu nová výzva! Chcete být součástí týmu, který řeší naše stávající a nově přicházející projekty? Nebo dokonce chcete být na pozici, kdy určitý projekt povede? Jsme výrobní společnost, která neustále expanduje. Proto pracujeme na rozšiřování kapacit, výstavbě nových hal a závodů ve světě, zavádění nových výrobních linek, obměně strojních zařízení, apod. Toto je příležitost pro konstruktéry, kteří nechtějí jen sedět celé dny u PC. Konec překreslování, toto je projektová konstrukce! Zvládáte projektový management? Umíte s 2D a 3D SW - konstruování, tvoření layoutů? Věříte si na koordinaci několika subdodavatelů? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete cestovat po světě? Pak se ozvěte a nepromarněte příležitost! Čeká Vás: koordinace projektů vč. jeho přípravy - rozpočtování, plánování koordinace subdodavatelů, výběrová řízení tvorba návrhů a výkresů pro rozmístění linek a strojů, výstavby nových závodních prostor konstrukční činnost strojních částí i celků příprava podkadů pro investiční nákupní oddělení ohledně poptávek na dodavatele kontrola realizace projektů

finanční ohodnocení dohodou dle zkušeností finanční bonusy po zkušební době měsíční příplatek náborový příspěvek jazykové kurzy zdarma příspěvek na stravování Proč se Vám u nás bude líbit: zajímavá práce v prostředí stabilní nadnárodní společnosti nové projekty, rozvoj a inovace aktivní využití cizích jazyků kariérní růst v rámci společnosti, seberealizace cestování do zahraničí Nástup: ihned / dohodou Bc. Kamila GebrtováM: 567 588 915E: kamila.gebrtova@grafton.cz

Požadavky na zaměstnance

SŠ/VŠ technické vzdělání dobrou znalost 2D a 3D CAD SW př. Inventor orientace v technické a projektové dokumentaci zkušenosti s projektovým managementem praxe v oblasti konstrukce AJ či NJ pro komunikaci s mateřskou centrálou, zahr. závody a subdodavateli koncepční myšlení, zájem o práci, chuť uplatnit nové nápady chuť k častému cestování do zahraničí schopnost rozhodovat, nést zodpovědnost MS Office ŘP sk. B Hledáme specialisty pro oblasti: strojírenství, výrobní linky, greenfield, ocelové konstrukce, nové výrobní haly, elektro, vzduchová zařízení, měření a regulace, chemická zařízení, aj. Pro oblast elektrotechniky dále požadavky: vyhláška č. 50/78 Sb. - § 10 uživatelská znalost práce s CAD systémy pro projektování elektro znalosti programovacích řídicích systémů např. SIMATIC, ETERM, SIEMENS, OMRON, JETER, UNITRONIC Projektování rozváděčů v SW – Eplan