Vývojový konstruktér / Vedoucí vývojového týmu

Hledaná pozice

Místo práce: Liberecký kraj

Požadavky na zaměstnance

Pro mezinárodní výrobní společnost obsazujeme strategickou roli Vývojového konstruktéra / Vedoucího projektů.

Náplň práce:

Vývoj nových výrobků
Zpracování konstrukční dokumentace a její aktualizace
Vedení jednání se zákazníky a dodavateli
Vedení vývojového týmu

Požadujeme:

VŠ vzdělání – technického zaměření
Alespoň 3 roky praxe v oblasti konstrukce a vývoje strojů
Odborná praxe v oblastech regulace, akustiky, proudění tekutin anebo použití elektromotorů
Znalost AutoCAD 2D a Autodesk Inventor
AJ na pokročilé úrovni (slovem I písmem), NJ alespoň na základní úrovni
Velmi dobrá znalost MS Office
Samostatnost, dobré organizační schopnosti, potenciál vedení menšího týmu lidí

Co Vám na pozici nabízíme?

Strategickou roli na které bude zodpovídat za vývoj nových produktů
Možnost uplatnění vlastních nápadů a inovací
Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti, která je jedničkou v oboru
Možnost dalšího profesního rozvoje v rámci mezinárodní skupiny
Možnost pracovních cest do zahraničí
Atraktivní finanční ohodnocení včetně benefitů