Business Analytik s AJ, RJ výhodou

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis dané pozice:
Podílení se na zlepšování produktů: Hotovostní peněžní převody (Cash money transfer), platební karty, Online platby
Být součástí mezinárodního týmu v produktivním a příjemném pracovním prostředí
Dodržování a respektování vývojových procesů, software programovací techniky, bezpečnostní a osvědčených postupů programování, podle pravidel a interních směrnic společnosti

Náplň práce:
Práce na vylepšování stávajícího core banking systému
Vytváření analýz pro nové online aplikace a projekty
Práce na úplně novém projektu
Zprostředkování komunikace mezi business a dalšími odděleními společnosti

Zajímavou a kreativní práci v dynamickém a multikulturním prostředí
Odpovídající finanční ohodnocení
Možnost profesního a kariérního postupu
Motivující systém benefitů

Požadavky na zaměstnance

Máte rádi výzvy a již jste získal/-la zkušenosti v oblasti bankovnictví? Troufnete si zastřešit start-up pozici pro zahraniční společnost, která se realizuje v oblasti financí a chcete pracovat v dynamickém prostředí a kolektivu? Máte plynulou znalost anglického jazyka (ruský jazyk velkou výhodou) a chcete tyto jazykové znalosti uplatňovat na denní a zkušenosti v oblasti business a BI analýz? Jste komunikativní a proaktivní osobnost, která dokáže pracovat samostatně a která dokáže převzít zodpovědnost, ale pracuje ráda i v týmu kolegů?
Pak je tato pozice určena právě Vám!

Minimálně 3 roky analytických zkušeností v bankovním sektoru nutností
Angličtina na výnikající úrovni (ruština je výhodou)
Technické s analytické znalosti
Logické uvažování
Výborné organizační schopnosti
Interpersonální a komunikační dovednosti
Schopnost řešit problémy
Trpělivost, smysl pro detail
Schopnost multitaskingu a organizovanosti v dynamickém pracovním prostředí
Umět rychle jednat a rozhodovat se
Schopnost zachovat si profesionalitu za každých okolností