MISTR ELEKTROMONTÁŽE/STŘEDOČESKÝ KRAJ/TAR

Hledaná pozice

Místo práce: Nymburk

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, působící v oblasti strojírenství, hledáme vhodné uchazeče na pozici: MISTR ELEKTROMONTÁŽE/STŘEDOČESKÝ KRAJ. Náplň práce: - řízení a technické vedení oddělení elektromontáže a zkušebny elektro - odpovědná osoba za oblast elektro revizí - spolupráce na konstrukčním řešení vedení kabelů a ochrany kabelů vyráběných strojů - odpovědnost za kontrolu úplnosti a funkčnosti všech elektro součástí a oblastí vyráběných strojů v součinnosti s interními normami - dohled nad případnými opravami strojů, které již byly uvedeny do provozu u zákazníků - zajištění bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí dle interních předpisů - včasné plánování a rozvrhování práce svých podřízených, plánování jejich dalšího vzdělávání a hodnocení jejich pracovních výkonů - zodpovědnost za kvalitu a dodržování termínů elektromontáže dle aktuálního výrobního plánu - odpovědnost za efektivní řízení svého oddělení a za optimální zacházení se zdroji - zapojení do modernizace stávajících pracovních procesů, pracovních metod a náplně práce v oddělení elektromontáže a zkušebny elektro - odpovědnost za technickou přípravu a provedení převzetí strojů finálními zákazníky - odpovědnost za provádění praktických školení a poradenství např. pro zaměstnance zákazníků či zaměstnance sesterských společností - účast na vyřizování reklamací zákazníků za oblast elektro - zapojení do certifikace ISO 9001:2015

- motivující platové ohodnocení, výkonové roční odměny - zázemí silné firmy orientované na kvalitu výrobků a spokojenost zákazníka i zaměstnanců - zvyšování kvalifikace, jazykové kurzy - závodní stravování - možnost flexibilní pracovní doby Termín nástupu: dohodou, možno ihned Místo pracoviště: Nymburk

Požadavky na zaměstnance

- min. SOU elektro nebo strojního zaměření - praxe ve stejné nebo obdobné pozici - dobrá znalost NJ - podmínkou - aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování - znalost systému SAP - výhodou - vyhláška 50/1978 Sb. § 6