Technolog / Seřizovač

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní technologický koncern, který vyvíjí a vyrábí speciální materiály, komponenty a systémy ke zlepšování životních a pracovních podmínek, hledáme vhodného uchazeče na pozici: TECHNOLOG/SEŘIZOVAČ Náplň práce: - Seřizování/oprava strojů ve výrobě - Zavádění výrobních procesů, technologií, zařízení a přípravků do výroby - Z technologického hlediska odpovídá za chod zařízení, výrobní procesy a zavádění nových výrobků (zpracování technické a výrobní dokumentace včetně její aktualizace) - Praktické znalosti manuální montáže mechanických komponentů - Spolupracuje s vedoucím údržby při tvorbě plánů údržby - Analyzuje pracovní cykly, optimalizuje výrobní procesy.

- zajímavou práci v perspektivní rostoucí zahraniční firmě - příležitost profesního odborného růstu - odpovídající finanční ohodnocení a odměňování dle pracovních výsledků - motivující zaměstnanecké benefity (bonusy/prémie, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, závodní stravování, poukázky Flexi Pass, firemní akce) Termín nástupu: dohodou Místo pracoviště: Valašské Meziříčí

Požadavky na zaměstnance

- SŠ vzdělání – strojní, elektro nebo mechanika výhodou - 2 roky praxe na obdobné pozici - Manuální zručnost, chuť pracovat a učit se novým věcem - Znalost AJ komunikativní úrovni - Znalost práce s PC a kancelářským software jako MS Office - Řidičské oprávnění skupiny B.