Marketingový specialista

Hledaná pozice

Místo práce: Praha 10 (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás čeká ?

● Aktivní propagace a prezentace firmy - zajišťování a obsluha reklamy na sociálních sítích, na webu.
● Kompletní zajištění propagačních materiálů - od návrhů až po realizaci.
● Příprava a organizace akcí - konference, výstavy, semináře, osobní prezentace.
● Vyhledávání nových komunikačních a strategických kanálů.

Jiné výhody

Co ti můžeme nabídnout ?

● Práce v mladé dynamicky se rozvíjející firmě bez byrokratického fungování
● Motivační finanční ohodnocení
● Svobodu, samostatnost a flexibilitu
● Firemní notebook, stravenky, občerstvení na pracovišti
● Pracoviště Praha 10 - Hostivař
● Nástup ihned nebo dohodou

Požadavky na zaměstnance

Společnost zabývající se logistickými službami hledá komunikativní, zodpovědnou a kreativní kolegyni či kolegu, která/ý posílí práci našeho týmu.

● Máš komunikační, organizační a prezentační schopnosti?
● Zajímáš se o internetový marketing a máš zkušenosti s prací na sociálních sítích?
● Koncepční a analytické myšlení je pro tebe samozřejmostí?
● Umíš si stanovit priority při řešení úkolů ?
● Kladeš velký důraz na samostatnost a smysl pro detail?
● Máš chuť věci dále posouvat a zlepšovat ?

Pokud ano, hledáme právě tebe :)

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více

Kvóty na ženy ve vedení se blíží. Kterých firem se týkají?

Někteří zaměstnavatelé budou muset mít ve vedení přinejmenším třetinu žen. Směrnice Evropské...více