Pracovník v sociálních službách (přímá obslužná péče) - v pobytovém zařízení

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever

Mzda: 15 770,- Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pomáhá při úkonech osobní hygieny pomáhá při oblékání, svlékání pomáhá při vstávání z lůžka nebo přesun na vozík, uléhání a změna poloh na lůžku provádí výměnu lůžkovin, úklid lůžka provádí svoz špinavého osobního prádla a předání vypraného osobního prádla pomáhá při podávání jídla a pití pomáhá při prostorové orientaci doprovází seniory např. na lékařská vyšetření komunikuje, podporuje aktivizační činnosti provádí další činnosti uvedené ve vyhlášce č. 505/2006 Sb.

Vyplácení stabilizačních, mimořádných, cílových a ročních odměn až do výše jednoho platu, příplatek za směnnost, týden dovolené navíc, benefity z FKSP (příspěvek na stravování, rekreace, jazykové kurzy, penzijní připojištění), vstupenky na hokejové a fotbalové zápasy, vstupenky na kulturní akce, jistotu trvalého pracovního poměru, práci v příjemném kolektivu.

Požadavky na zaměstnance

Zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu "B" (s nástupem nejméně aplikována II. očkovací dávka), průkaz v potravinářství, trestní bezúhonnost, slušné jednání, minimálně ZAK vzdělání, Osvědčení pracovníka v sociálních službách (není podmínkou), pokud tomu nebrání vážné provozní důvody, je sjednán výkon práce 40,00 hod. týdně - ranní směna, popř. zkrácený pracovní úvazek (vhodné pro matky pečující o děti mladší 15 let) Pozn. uvedený plat je bez příplatků za směnnost, riziko, soboty, neděle, svátky, stabilizačních a dalších níže vyjmenovaných odměn. Příplatky za riziko se nevztahují na práci v domově pro seniory.