Prodejce MOD

Hledaná pozice

Obchodní referent, Obchodní zástupce, Odborný prodejce

Místo práce: Brno-město

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu s více jak 22letou působností na českém trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Prodejce MOD.

Odpovídá za nabídky a smlouvy na modernizace. Řídí transakci a postup dokumentace v souladu s obchodní politikou společnosti v oblasti MOD. U jednotek v našem portfoliu koordinuje prodeje MOD s příslušným Service Leaderem.

Náplň práce:
• Navštěvuje a vyhledává potenciální klientelu pro modernizace, navštěvuje architekty, stavební společnosti a správce budov s cílem aktivního vyhledávání nových příležitostí pro modernizace.
• Zpracovává nabídky, vede jednání, realizuje zakázky a uzavírá smlouvy o prodeji MOD, dohlíží nad souladem smluv s předpisy u všech modernizací, a to v souladu s cíli KG MOD a interními postupy společnosti Schindler
• Modernizace pro stávající zákazníky společnosti Schindler komunikuje s příslušným oblastním vedoucím servisu, asistuje mu, koordinuje s ním činnosti a informuje jej.
• Poskytuje podporu technickému specialistovi a manažerovi pro klíčové zákazníky a koordinuje s nimi svou činnost v jakékoli otázce týkající se modernizací
• V případě potřeby koordinuje velké a složité modernizace s MDC
• Řídí vyřizování reklamací zákazníků týkajících se modernizačních projektů ve své sféře odpovědnosti
• Informuje se o potenciálních a/nebo aktuálních změnách legislativy, které mohou být podnětem pro nové modernizační projekty
• Aktivně udržuje nezbytnou úroveň informací o poptávce a nabídce na trhu MOD a aktivně vyhledává nové modernizační příležitosti

Požadavky
• Odborné zkušenosti: Min. 2 letá zkušenost na obdobné obchodní pozici v příbuzném odvětví
• Znalosti a dovednosti: Time Management, obchodní dovednosti, reprezentativní vystupování, znalost situace na trhu stavebnictví, pokročilá znalost IT
• Vzdělání: Ukončené univerzitní vzdělání ve strojírenském nebo jiném technickém oboru

Nabízíme:
• zázemí prosperující mezinárodní firmy
• perspektivní a stabilní zaměstnání
• možnost dalšího profesního i osobního rozvoje
• odpovídající finanční ohodnocení + motivující bonusový systém
• 1 týden dovolené navíc
• 3 dny zdravotního volna
• příspěvky na stravování a penzijní nebo životní připojištění
• benefit vstupu zdarma do sportovních a relaxačních zařízení
• nástup: ihned
• místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské II. stupně
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: vysokoškolské I. stupně, postgraduální