Operátor výrobní linky

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Požadavky na zaměstnance

Informace o klientovi/pozici:
Firma vyrábějící nápoje, které dodává do zemí po celém světě hledá nové pracovníky na pozici operátorů výroby, kteří chtějí stabilní práci s odpovídajícím platovým ohodnocení a spoustou benefitů.

Pracovní náplň:
- Zajištění chodu výrobní linky
- Nastavení správné činnosti linky pomocí dotykového panelu
- Udržování zásobníku s obalovým materiálem
- Kontrola kvality hotového výrobku
- Výměna zásobníků dle velikosti výrobku
- Záznam do SAP systému

Co od Vás očekáváme:
- Uživatelskou znalost práce s PC
- Práci na směny
- Zkušenost ve výrobě

Nabízíme Vám:
- Plat s bonusovou složkou až 35.000 Kč
- Jistotu fixní mzdy 18.000 - 20.000 Kč - dle zkušeností
- Variabilní složka dle zákoníku práce (příplatky za odpolední, noční, víkendy a svátky)
- Bonus za produktivitu a docházku
- Možnost přesčasů za příplatek
- Stravné: 33Kč za jídlo
- 25 dní placené dovolené
- Sleva na výrobky
- Smlouva na dobu neurčitou
- Životní a úrazové pojištění po zkušební době
- Pracoviště hned u metra Kolbenova0

Jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Inzerující společnost

Randstad s.r.o., IČO: 24732486

Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00

Kontakt
randstad@randstad.cz, +420 222 210 013

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Podpora v nezaměstnanosti 2017

platů

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Výpočet mzdy 2017

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Prohlášení k přidělení, Obchodní podmínky leasingové společnosti, Bonus certifikát, daňové přiznání, zaměstnání, nezaměstnanost, výpověď, daň z příjmů, Debetní karta, otcovská, poplatky za správu, 1. máj, pojištění zavazadla, výmaz, odstoupení od kupní smlouvy, palivo, pravidelné, arogance moci

1AX8278, 7U26000, 4T78722, 4T72989, 2AN2085