Operátor expedice

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Brno – město
Možnost nástupu: ihned nebo dohodou
Směnnost: 2 směny (pondělí až pátek)

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s dlouhodobou tradicí, která je světovým leaderem v oblasti vývoje, výroby a distribuce dětských, sportovních a fitness zařízení? Společnost má od roku 2005 v České republice hlavní logisticko-distribuční centrálu, ve které momentálně rozšiřují svůj tým zaměstnanců o pracovní pozici Operátor expedice.

Co je náplní práce?

příprava zboží dle dodané dokumentace
balení a nakládka zboží
zajišťování související administrativy
práce v dvousměnném provozu (pondělí - pátek, 6:00 - 14:15, 13:45 - 22:00)

Jiné výhody

Co byste ještě měli vědět?

Budete pracovat v týmu 10 zaměstnanců ve dvousměnném provozu, jehož směny se střídají po týdnu.

Co Vás čeká, když uspějete?

zaškolení a možnost nástupu ihned
motivující mzdové podmínky se složkou osobního ohodnocení a systém firemních benefitů
příjemné pracovní prostředí a zázemí silné zahraniční společnosti
týden dovolené navíc
příspěvek na stravování
možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
práci na HPP přímo u zaměstnavatele, nikoli přes agenturu

Požadavky na zaměstnance

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

má vystudovanou SŠ nebo je vyučený na odborném učilišti
má prostorovou představivost, je pečlivý, manuálně zručný a samostatný
pokud má zkušenost s prací ve skladě nebo praxi s VZV, je to výhodou, nikoliv podmínkou
pokud umí pracovat s MRP systémy (MFG, SAP apod.) nebo komunikovat v anglickém jazyce, je to také výhodou

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více