Obchodně technický zástupce- testovací technika

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho klienta, společnost, která dodává a opravuje sofistikovanou techniku do ČR a SR, hledáme vhodné kandidáty/ tky na uvedenou pracovní pozici.

Klient požaduje:
- Dokončené SŠ / VŠ vzdělání
- Alespoň středně pokročilou znalost AJ
- Zkušenosti s prodejem technického produktu
- Dobrá orientace v obchodních činnostech (komunikace se zákazníkem, tvorba nabídek a strategií, analýza trhu)
- Řidičský průkaz, skupina B
- MS Office, práce se CRM systémem
- Komunikativnost, pečlivost, schopnost samostatného řešení obchodně technických problémů a schopnost pro týmovou spolupráci

Náplň práce:
- Prodej testovacích zařízení (trhačky, tvrdoměry, atd.)
- Technická podpora zákazníkům v rámci správného technického řešení
- Mapování trhu, budování a rozvoj obchodních vztahů
- Vyhledávání nové klientely, péče o stávající
- Zpracování smluvních podmínek v rámci obchodních vztahů
- Obchodní administrativa
- Komunikace s našimi partnery v anglickém jazyce

Nabídka společnosti:
- Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
- Nestereotypní práce se zajímavými zařízeními a aplikacemi na špičce světové technologie
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Dodatková dovolená
- Možnost profesního a odborného růstu
- Zaměstnanecké benefity (příspěvek na životní připojištění, roční bonusy atd.)
- Školení v zahraničí
- Auto, telefon, notebook

CustomerCategory
Obchod-prodej-marketing