Specialista zákaznické péče - nyní od 88 Kč/h

Administrativní pracovník, referent, Pracovník reklamačního oddělení, Specialista back office, Specialista podpory zákazníků, Telefonní operátor

Místo práce: Ústí nad Labem

Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Termín nástupu: 20.03.2017

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vítej v Conduent!

Využij šance a staň se v březnu součástí týmu Specialistů zákaznické péče a pomáhej klientům společnosti Vodafone.

Tak se přihlaš a získej 10.000 Kč jako bonus za nástup.

Co tě čeká jako Specialistu zákaznické péče:

- na začátku 6.týdenní Vodafone školení, které ti hradíme
- během i po proškolení práce na příchozí lince
- řešíš dotazy klientů a spravuješ jejich využíváné produkty
- práce v nepřetržitém provozu, s časným plánováním směn
- typ směn: ranní, odpolední, víkendy, noční, dělenné, (PO-NE).

Jiné výhody

Jak si za svou práci odměněn:

- za samotnou docházku fixní mzdou 88 Kč/h + variabilní mzdou,
- stravenkami
- odměnou 10.000 Kč za nástup
- za dodržení docházky dostává flexipassy v hodnotě 2.000 Kč
- 10.000 Kč za doporučení známého, který projde úspěšně výběrovým řízením
- průměrná čistá mzda u nás dosahuje 15-16.000 Kč
- zvýhodněným zaměstnaneckým tarifem (včetně telefonu)
- výhodnými tarify i pro rodinu
- soutěžemi o ceny, kterými tě Teamleader rád odmění
- můžeš si zkusit funkce na nových chytrých telefonů, které nabízíme
- možnost kariérního růstu

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: základní vzdělání
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: středoškolské bez maturity, středoškolské s maturitou, nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské I. stupně

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Český jazyk - Expert (C2)
  • Počítačové znalosti - uživatel
    • Microsoft Word - pokročilý

Empatický
Přátelský
Týmový hráč

Zdroj nabídky: Profesia

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více