Skladník-Brno

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou jeřábů a zdvihací techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník.
Náplň práce
• Starost o skladové zásoby
• Starost o sklad a zboží
• Příjem a výdej zboží – příjemky, výdejky, expedice
• Objednávky v interním softwaru BYZNYS-WIN
• Chystání zakázek včetně balení a přepravních listů
Požadavky:
• Průkaz na vysokozdvižný vozík
• Zkušenosti s prací obdobné pozice 3 roky
• Pečlivost
• Samostatnost
• Znalost skladového softwaru BW – výhodou
• Vazačský průkaz - výhodou
Nabízíme:
• Zajímavá práce na HPP ve stabilní společnosti
• Stravenky
• Mobilní telefon
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., IČO: 28254104

Praha 2, Vinohrady, Na Kozačce 7/1289, PSČ 120 00

Kontakt
predvyber@predvyber.cz