!!senior account manager FMCG - animal health s aj!!

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Požadavky na zaměstnance

Máte zkušenosti z obchodu v FMCG? Znáte principy správného merchandisingu? Chcete vybudovat kariéru v mezinárodní farmaceutické společnosti? Zvládnete každodenní komunikaci v AJ? Pak jste tu správně! Pro našeho významného klienta totiž hledáme kandidáta/kandidátku na pozici pozici SENIOR ACCOUNT MANAGER - ANIMAL HEALTH.

Pravému kandidátovi by nemělo chybět:
-VŠ vzdělání, ale ani SŠ není překážkou, pokud nás přesvědčíte o tom, že jste ten pravý kandidát na pravém místě!
-Komunikativní AJ - NO WAY! Přes to zkrátka vlak nejede. Vaše přímá nadřízená bude komunikovat pouze v angličtině, tak je potřeba, abyste se plynule domluvil/a.
-Zkušenosti na pozici obchodního zástupce alespoň 3 roky - zkušenosti z FMCG firem jsou pro Vás v tomto případě velkou výhodou, oceníme však i zkušenosti z jiných oblastí.
-Znalost principů merchandisignu - pokud máte zkušenosti z FMCG, je to prakticky zbytečně zmíněný požadavek, neboť to řešíte denně.. :)
-Vyzrálá, dravá povaha se silnou orientací na splnění stanovených cílů - tak tohle Vás nenaučíme, s tím už k nám musíte přijít!
-Schopnost pracovat v týmu, mít nové nápady, být spolehlivý a šířit dobré povědomí o našem brandu.

A co pracovní náplň?
-Budete realizovat denně 8-10 návštěv v lékárnách a nezávislých pet shopech s cílem rozvinout obchodní vztahy a dostat na prodejnu co nejvíce produktů.
-Budete také udržovat dobré vztahy s klíčovými zákazníky v Praze.
-Na Vás také bude zodpovědnost za správné principy merchandisingu.
-Realizace objednávek přímo u klientů, pravidelný reporting a komunikace s ASM bude Vaším denním chlebem.
-Plnění cílů budete mít v hlavě každý den a pro jejich splnění vykonáte maximum!
-Správná a efektivní prezentace našich produktů a budování dobrého jména. společnosti Vám přinesou obchodní úspěchy a s tím i roční bonusy :)

Povinností mnoho, ale co za to?
-Budete pracovat pro společnost, která má pozitivní renomé na trhu a zajímavé produkty.
-Budeme Vám maximální podporou v začátcích a pokusíme se Vám co nejvíce ulehčit rychlé zapracování - absolvujete několik propracovaných školení.
-Dostanete od nás jistotu ve FIXním platu, jehož výše bude přímo úměrná Vašim dosavadním zkušenostem a Vaší motivaci.
-5 týdnů dovolené, sick days, roční bonusy, Multisport karta, průběžné vzdělávání, odborná školení, automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní + životní + úrazové pojištění, stravenky 100.-Kč/den a další benefity jsou pro naše zaměstnance samozřejmostí!Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pak prosím zašlete své CV v českém i anglickém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře. Moc neotálejte s časem, protože Vás chceme zaměstnat co nejdříve!

CustomerCategory
Farmacie-zdravotnicka_technika-zdravotnictvi;Obchod-prodej-marketing;Potravinarsky-prumysl-fmcg

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více