Manager

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 60.000,- - 120.000,-

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis práce:
- vedení a budování týmu realitních makléřů
- podpora, motivace a komunikace s novými i zkušenými kolegy z týmu
- teoretické i praktické školení
- telefonická, e-mailová a osobní komunikace s klienty
- budování vlastní značky a on-line reputace
- péče o svěřené portfolio klientů a zakázek
- příprava nabídky služeb a jejich prezentace
- zajištění smluvní dokumentace a nutné administrativy
- nastavení kampaní a realizace zakázky od A do Z
- udržování vztahů s klienty
- vzdělávání se – Adomus Academy
- spolupráce při tvorbě obsahu a marketingových materiálů kanceláře
- komunikace napříč odděleními
- účast na společenských akcích
- spolupráce na neustálém zlepšování – vývoji

Jiné výhody

Co nabízíme:
- naučíme vás to – Adomus Academy
- inzerci a zajištění růstu týmů
- prověřený systém náběru nových kolegů
- manažerské odměny z realizace zakázek celého týmu
- spolupráci s neužším vedením společnosti
- velký vliv na chod a vývoj společnosti
- možnost otevření vlastní franchisové pobočky bez vstupního poplatku
- unikátní tipařský systém – nejen pro akvizici nových zakázek
- on-line aplikaci ke správě zakázek a kontaktů
- vybudujeme vaši osobní značku a on-line reputaci, aby se na vás klienti obraceli sami
- dlouhodobý nadstandardní příjem 60.000,- – 120.000,-
- flexibilní pracovní dobu
- pestrost při realizaci zakázek a vedení týmu od A do Z
- nulové náklady
- administrativní zázemí a servis + kanceláře s občerstvením
- spolupráce a provize od Adomus – reality jinak
- firemní akce a večírky
- bonusy, soutěže

Proč s námi?
- inspirujeme vlastním příkladem
- podporujeme individuální růst každé osobnosti
- vytváříme týmovou strategii
- probouzíme vnitřní motivaci lidí
- jsme oporou v začátcích podnikání, ale i v následném rozvoji
- budujeme osobní brand
- neudáváme tempo práce, ale kvalitu
- vytváříme spolupráci, která dává smysl života
- záleží nám na kvalitě života
- etika, morálka a hodnoty jsou pro nás základním stavebním kamenem
- fungujeme na principu partnerství (ne pro nás, ne na nás, ale s námi)
- nacházíme příležitosti tam, kde je ostatní nevidí
- otevíráme dveře, které jsou pro ostatní zamčené

Požadavky na zaměstnance

Adomus již 12 let dělá reality a finance jinak. Na prvním místě je u nás vždy klient, kterému pomáháme v řešení bydlení, po němž je - jako jedné z nejdůležitějších lidských potřeb - stále velká poptávka. Zisk chápeme jako odměnu za dobře odvedenou práci, a proto nám zákazníci věří a rádi se k nám vrací.

Do našeho stále se rozšiřujícího týmu Adomus – reality jinak hledáme kolegy, kteří mají zájem o reality.

Zvažujete změnu, současná práce vás nenaplňuje, hledáte nový impuls, nebo již nějakou dobu zvažujete podnikání v lukrativním oboru realit?

Zašlete nám svůj životopis a začněme reality prodávat společně.

Co požadujeme:
- jednání na rovinu
- ochotu učit se novým věcem
- přístup obchodního partnera (pracovat s námi na společném cíli)
- obchodní myšlení
- aktivní přístup k životu a pozitivní motivaci
- samostatnost, ale i schopnost pracovat v týmu
- vytrvalost a chuť na sobě pracovat