Elektromontér-oblast řídicích systémů a MaR, až 33 000Kč/měs.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: Plat: 27000 - 33000 CZK/m

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem pracovat pro jednu z předních společností v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních systémů?
Vyhovuje Vám být v pohybu a nesedět každý den na jednom místě? Vlastníte řidičský průkaz skupiny B a máte zkušenosti s montážemi zařízení?

Potom hledáme právě Vás na pozici ELEKTROMONTÉR - oblast řídích systémů a MaR!

Náplň práce:
* montáž zařízení ve výrobních provozech klientů
* vedení a organizace malé elektro-montážní skupiny
* zajištění materiálu pro splnění zakázky
* konfigurace a nastavení měřících přístrojů a frekvenčních měničů
* komunikace s dodavateli a zákazníky společnosti

Nástup: ihned
Lokalita: zázemí společnosti v Praze, klienti po celé ČR

Jiné výhody

Benefity:
* závodní stravování v kancelářích společnosti
* diety vypláceny dle zákoníku práce v maximální možné míře
* příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění po 2 odpracovaných letech
* 4 týdny dovolené + 3 free days na kalendářní rok
* automobil pro pracovní účely
* navýšení mzdy po zkušební době

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Požadavky na zaměstnance

* SŠ vzdělání elektrotechnického směru
* Znalost řídicích systémů a prvků MaR nutností
* Praxe v oboru min. 2 roky
* Schopnost práce s projektovou dokumentací
* Platná vyhláška č. 50 - min. §6 nebo vyšší
* Řidičský průkaz sk. B
* Ochota cestovat v rámci ČR
* Samostatnost, pečlivost a spolehlivost