Prodej uměleckých a upomínkových předmětů - Pražský hrad

Místo práce: Praha 1 - Hradčany (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 100 - 125 kč/hod. + bonusy

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kdo říká, že práce nemůže být koníčkem? Chceme tento mýtus zbořit - vyhlašujeme tedy pátrání nejen po všech nadšencích v oblasti historie, divadla, kultury a umění! :-) A pokud Vám byla do vínku dána trocha toho prodejního ducha, navíc se domluvíte anglicky, tak je tohle nabídka přesně pro Vás.

Budete pracovat formou dlouhodobé brigády na dohodu o provedení práce pro společnost zabývající se provozem kamenných muzejních obchůdků na Pražském hradě. Sortimentem prodeje jsou např. umělecké předměty, suvenýry, a další různé upomínkové předměty pro návštěvníky Pražského hradu.

Bonusem je krásné historické prostředí Pražského hradu, sympatický mladý kolektiv, a možnost, jak využít nebo zdokonalit Vaše jazykové dovednosti :-)

Termín:
- preferujeme nástup ihned, otevřeni jsme nicméně i domluvě
- směny si volíte flexibilně podle Vašich časových možností (ideální pro studenty)
- podmínkou je odpracovat nejméně 8 směn/měsíc, z toho alespoň jeden víkend
- jedná se o dlouhodobou spolupráci, minimálně na půl roku a déle

Pracovní doba:
9.00 - 16.00 / 17.00 v zimním období, v letním období pak 9.00 - 17.00 / 18.00 hod.

A co bude Vaší pracovní náplní?
- prodej uměleckých a upomínkových předmětů
- obsluha pokladny, podávání informací návštěvníkům
- drobný úklid na prodejně

Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 604376770.

- dlouhodobou brigádu v atraktivním historickém prostředí Pražského hradu
- dohodu na směnách dle Vašich časových možností
- sympatický, mladý kolektiv převážně studentů
- mzda 100 Kč/hod + bonusy (prvních 300 hodin), poté 125 Kč/hod. + bonusy

Požadavky na zaměstnance

- čistý výpis z rejstříku trestů (vyžaduje se po všech hradních zaměstnancích)
- spolehlivost, sympatické vystupování, aktivní přístup k práci
- komunikativní znalost AJ (minimálně na úrovni A2, další jazyky výhodou)
- preferujeme nástup ihned, nicméně otevřeni jsme i domluvě:-)