Service desk specialist

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* podpora uživatelů a analýza jejich problémů
* identifikace a specifikace chyb
* komunikace v rámci interní IT infrastruktury
* vytváření ticketů a eskalace problémů
* denní komunikace v německém jazyce

Umíte plynule komunikovat německy? Bavilo by Vás působit jako IT support? Chcete pracovat v mezinárodním týmu a dále rozvíjet své schopnosti? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!

Do významné mezinárodní společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SERVICE DESK SPECIALIST (22-25.000 CZK)

* zajímavé finanční ohodnocení
* roční prémie a bonusy
* dovolenou nad rámec zákona
* příspěvek na penzijní připojištění
* občerstvení na pracovišti
* cafeteria systém
* mladý a přátelský tým
* jazykové a profesní vzdělávání
* práci v úspěšné mezinárodní společnosti

* Lokalita pracoviště: Brno

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VŠ vzdělání
* německý jazyk na vysoce pokročilé úrovni
* anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
* znalost práce s programy MS Office a systému Windows
* zájem se zdokonalovat v oblasti IT