Manufacturing engineer

Hledaná pozice

Místo práce: Cheb (informace o místu práce: Cheb)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vytváření harmonogramů, plánování a stanovení priorit v oblasti projektů
- Určení specifikačních požadavků v oblasti produkčních postupů
- Příprava nápadů a koncepcí
- Zahájení a/nebo provedení procesních analýz (např. PFMEA, DFMA)
- Koordinace a realizace projektů procesního rozvoje
- Vedení inženýrské dokumentace (např. technologická schémata)
- Současná účast v inženýrských a projektových procesech pro výrobu
- Užití a příprava Karty procesu
- Účast při odhadování nákladů
- Příprava a koordinace uvolnění finančních prostředků pro zařízení a nástroje
- Koordinace workshopu Návrh produkčních systémů ( Manufacturing System Design) & PFMEA
- Vymezení specifikací zařízení s cílem zajištění operační dostupnosti a jakosti
- Vypracování a zavedení nových technologií pro produkční postupy
- Realizace metod „štíhlé výroby” (lean manufacturing) pro všechny aspekty produkčního procesního zařízení s cílem zajištění jakosti, bezpečí, produkčních a operačních možností vysoké hodnoty
- Spolupráce s Průmyslovými inženýry ve vytváření struktury pracoviště a pracovních míst
- Spolupráce s Inženýrem pro produkci v závodě při procesu zavadění zařízení
- Provádění všech nezbytných výzkumů s cílem zajistit procesní možnosti v souladu s projektovými požadavky
- Účast ve workshopech týkajících se Karty procesu a vypracování této karty
- Užití Karty procesu (BOP) a dalších příslušných výrobních postupů a metod montáže

- zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru
- značná možnost osobního a profesního rozvoje
- motivující platové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
- dlouhodobou perspektivu
- šanci být úspěšným
- zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

(P - požadované V - výhodou)

- Bakalářský titul ze strojírenství (V)
- Zkušenost v inženýrství pro produkci (P)
- Zkušenosti v automobilovém průmyslu (především ve výrobě tlumičů) (P)
- Zkušenosti s používáním procesních analytických nástrojů (PFMEA, SPC, atd.) (P)
- Vysoce rozvinuté analytické dovednosti (V)
- Zkušenost s používáním aplikací Microsoft Office (V) a jiného specialistického softwaru (P)
- Dobrá znalost angličtiny (V)
- Znalost dalších cizích jazyků (P)
- Schopnost práce ve větším týmu (V)
- Vysoce rozvinuté interpersonální schopnosti (V)
- Flexibilita v práci v brzkých ranních nebo pozdních večerních hodinách a také možnost přechodného pobytu a práce (do 8 týdnů) v Polsku (V)
- Porozumění teoriím strojírenství a pravidlům konstrukce strojů (V)
- Komunikační dovednosti slovem i písmem (V)
- Znalost koncepce „štíhlé výroby” (lean management)/JIT (P)