Junior manager

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 20 000 kč - 40 000 kč/mesíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:
- Komunikace se stávajícími a potenciálními klienty, po zapracování vedení obchodních jednání
- Práce s interní databází, evidence dat, komunikace s compliance a obchodními partnery
- Administrativní činnost spojená s chodem přidělené agendy
- Sledování aktuálního vývoje trhu
- Komunikace s týmem, klienty a partnery

Jiné výhody

Nabízíme:
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (vysoký fix + provize z obchodů a bonusy)
- přátelský a mladý kolektiv
- školení a vzdělávání v rámci pracovní doby
- příjemné moderní pracovní prostředí v centru Prahy
- k dispozici knihovna s odbornou literaturou
- získání nových znalostí o kapitálovém trhu a dalších možnostech zhodnocení finančních prostředků, které Vám bude přínosem nejen v životě profesním, ale i v osobním.
- příležitost pro svůj rychlý růst a rozvoj – šikovný obchodník u nás rozvine svou kariéru a přejde ke svým vlastním obchodním jednáním
- širokou nabídku benefitů (neomezené volání, služební vůz, Multisport karta, Diners Club karta, odborné semináře a vzdělávací kurzy, teambuildingové akce, zahraniční stáže a dovolené, firemní klubovna, občerstvení na pracovišti, výhodná zaměstnanecká hypotéka, příspěvek na oblek)

Požadujeme:
- Dokončené min. SŠ vzdělání
- Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
- Tah na branku a orientaci na cíl
- Proklientský přístup
- Dobré komunikační a prezentační dovednosti
- Reprezentativní vystupování a upravený vzhled
- Zkušenosti z oboru finančnictví výhodou ale ne podmínkou (i absolventy si zaučíme)
- Vhodné pro ženy - práce pod tlakem
- Odolnost vůči stresu
- Analytické myšlení
- Výborný český jazyk

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více