Marketingový zástupce a konzultant - Ostrava

Hledaná pozice

Místo práce: Ostrava (informace o místu práce: Ostrava)

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás čeká:

- analyzuješ potřeby klienta a navrhuješ pro něj vhodná řešení
- budeš se vzdělávat na firemních školeních a zdokonalovat své znalosti (neboj, vše za tebe samozřejmě hradíme my)
- sleduješ aktuální vývoj na trhu
- účastníš se a podílíš na marketingových kampaních cílených na klienty
- úzce spolupracuješ se zkušenějšími členy týmu
- i nějaká ta administrativní agenda a vyhotovení reportů tě u nás nemine

Jiné výhody

Jak tě za dobrou práci odměníme:

- nadstandardní odměnu nabízí každý, my ti jí skutečně dáme, vysoký fix + provize z obchodů
- máme to tu hezké - moderní kanceláře v centru Ostravy
- u nás se o tebe opravdu staráme, veškeré know-how tě důkladně naučíme, čeká tě rozsáhlý a propracovaný systém školení a vzdělávání, vše samozřejmě v rámci pracovní doby
- i kuřáci si u nás přijdou na své - u nás máme i kuřácké pauzy, nekuřáci si zatím mohou dát něco dobrého nebo se projít na čerstvý vzduch
- o polední pauze přeci nebudeme myslet na práci, proto tu máme firemní klubovnu, kde si můžeš zahrát fotbálek nebo xbox a odreagovat se
- zkušenosti budeš také nabírat na zahraničních stážích a konferencích, odpočinout si pak můžeš na zahraniční dovolené
- a protože jsme opravdu fajn parta, rádi spolu občas podnikneme něco i mimo práci, proto ani o teambuildingové akce u nás nepřijdeš
- občerstvení na pracovišti je pro nás samozřejmostí
- a kdybys ještě stále neměl dost, máme pro tebe ještě nablejskaný služební vůz, telefon s neomezeným voláním, Multisport kartu, Diners Club kartu, knihovnu s odbornou literaturou, výhodnou zaměstnaneckou hypotéku nebo příspěvek na oblek

Požadavky na zaměstnance

Jak si tě představujeme:

- jsi pozitivně laděná osobnost, tedy mezi nás dobře zapadneš
- na druhou stranu ale umíš dobře reprezentovat, rád se slušně oblékneš
- výborná čeština mluvenou i psanou formou je pro tebe samozřejmostí
- jsi komunikativní a nebojíš se telefonovat
- práce pod tlakem tě motivuje, máš v sobě kapku soutěživosti
- dokážeš samostatně pracovat, ale zároveň jsi i týmový hráč
- máš min. SŠ vzdělání, praxe pro nás není důležitá