Technik – správa elektro produktů

Administrativní pracovník, referent, Revizní technik, Technik

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme schopného technika pro velice zajímavý zahraniční projekt. Vhodný kandidát by měl rád komunikovat se zákazníky, poradit si s technickými podklady a rozumět výrobním procesům.

Náplň práce:

• kompletace všech technických podkladů pro výrobu
• správa změn kusovníků a výrobních postupů
• řešení technických nejasností se zákazníkem
• úprava výroby a podkladů dle požadavků zákazníka - certifikace, doklady, rozměry apod.

Požadujeme:

• SŠ/VŠ technického směru
• praxe v elektronice výhodou
• znalost německého jazyka – komunikace s německými zákazníky
• organizační schopnosti
• flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
• Práci na velkém zahraničním projektu
• Místo výkonu práce: Horní Suchá
• zajímavé mzdové ohodnocení, nástupní mzda v závislosti na schopnostech a zkušenostech
• 25 dnů dovolené
• zajímavé bonus
• jazykové kurzy

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu: nela.koudelkova@adecco.com

Pokud Vám nepřijde do 14ti dnů reakce, dali jsme přednost jinému kandidátovi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou