Obchodní zástupce (ruční nářadí) - Čechy (Ref. č.: A1273)

Hledaná pozice

Obchodní manažer, Obchodní referent, Obchodní zástupce

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta působícího v oblasti prodeje ručního nářadí, hledáme obchodního zástupce pro region Čechy.

Požadavky:

- Alespoň nějaká praxe na obchodní pozici (i během studia)
- Velmi dobré komunikační a prezentační schopnost
- Samostatnost, proaktivita, orientace na výsledek
- Předchozí zkušenosti s prodejem technického produktu velkou výhodou
- Řidičské oprávnění sk. B
- Anglický jazyk výhodou, ale ne podmínkou

Náplň práce:

- Přímá akvizice nových klientů a péče o stávající klienty ve svěřeném regionu
- Zaměření na tradiční trh (menší lokální sítě hobby obchodů, malé hobby obchody, elektro obchody, apod.)
- Zodpovědnost za získání klienta, administrativu řeší poté kolegové
- Zodpovědnost za prodejní výsledky v daném regionu

Nabízíme:

- Přátelskou firemní kulturu
- Práci na živnostenský list s velmi zajímavým garantovaným fixním platem + variabilní složkou
- Reálně nastavené cíle
- Automobil i k soukromému využití

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný profil.

Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mně prosím přidejte na LinkedIn http://www.linkedin.com/in/salamonadam

Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Práce převážně z domova, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské bez maturity

Znalosti

  • Počítačové znalosti - uživatel
    • Microsoft Excel - základy
    • Microsoft Outlook - základy
    • Microsoft Word - základy

Řidičský průkaz
B