Referent zákaznické podpory pro Portugalsko

Hledaná pozice

Místo práce: BRNO (informace o místu práce: Praha, Brno)

Náplň práce:

• péče o portugalské zákazníky prostřednictvím mailů a telefonátů
• poskytovat informace o dostupnosti zboží a stavu objednávky
• poskytování jednoduchého produktového poradenství
• evidence telefonických objednávek, průběžná kontrola, sledování stavu objednávky
• překlady textů do portugalského jazyka (především karty nových produktů)
• spolupráce s produktovým oddělením a skladem

Požadujeme:

• znalost portugalštiny na vynikající úrovni, min. požadovaná úroveň C1
• dobré komunikační schopnosti a prozákaznický přístup
• vysokou míru empatie, trpělivosti, chuť dále se rozvíjet, učit se nové věci
• anglický nebo český jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni je výhodou

Nabízíme:

• práci v dynamicky rostoucí společnosti s letitou tradicí v ČR i v zahraničí
• možnost dalšího rozvoje a kariérního postupu na jiné pozice v rámci společnosti (např. produktové, ekonomické oddělení, nákup,..)
• moderní a příjemné místo pracoviště v centru Brna (game zone, relax room)
• stravenky, zaměstnanecké slevy na produkty
• kurz angličtiny, němčiny nebo češtiny pro cizince
• 2 sick days a další benefity společnosti
• pozice je vhodná jako kariérní start pro absolventy škol

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více