Personální konzultant - 4095

Hledaná pozice

Místo práce: Praha 1 (informace o místu práce: Praha)

Požadavky na zaměstnance

Jsme personální agentura s více než desetiletou zkušeností v oblasti HR a recruitingu v našich i zahraničních firmách. Zaměřujeme se na vše, co se týká člověka v pracovním procesu, tedy jeho získávání, formování, fungování, využívání a v konečné fázi jsme schopni být nápomocni při jeho personálním a sociálním rozvoji.
Naším cílem je maximální spokojenost našich zákazníků, kterým jsme schopni vyhovět individuálně, podle jejich specifických požadavků.

V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme uchazeče/ky na pozici:

Personální konzultant/ka junior/senior.

Jste komunikativní? Baví vás práce s lidmi a mluvíte anglicky? Hledáme uchazečku/če, která/ý se bude zabývat procesem výběru vhodných kandidátů pro naše klienty. Díky velikosti společnosti získáte zkušenosti z mnoha oblastí, od obchodu přes IT, po finance. Možnost také realizace vlastních projektů.

Pracovní náplň:

- upevňování dlouhodobých vztahů se stávajícími klienty a akvizice nových klientů
- zajištění vhodných kandidátů (pracovní servery, databáze, sociální sítě)
- komunikace s uchazeči o zaměstnání
- vedení pohovorů, sjednávání výběrových řízení a koordinace celého náborového procesu pro naše klienty, kterými jsou především významné české a zahraniční společnosti
- spoluúčast na různých projektech společnosti v oblasti náboru, vzdělávání a poradenství
- administrativní práce spojená s celým procesem náboru

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- komunikativní angličtinu (min. B2), další jazyk výhodou
- praxi v oboru (u juniorní pozice může být student/ka posledních ročníků VŠ studia v oboru andragogiky nebo personálního řízení, příp. ekonomie; u seniorní pozice očekáváme min. 2letou praxi)
- zájem o obor (zejména recruiting a vzdělávání)
- samostatnost, schopnost komplexního pohledu na danou problematiku
- obchodního ducha se zaměřením na výsledek
- výborné vyjadřovací a prezentační schopnosti
- příjemné vystupování

Nabídka:

- zaměstnání u stabilní a úspěšné české společnosti
- velmi příjemné pracovní zázemí a přátelský kolektiv
- dobré platové ohodnocení
- možnost spolupráce na zajímavých projektech

Nástup: ihned nebo dohodou
Plat: dohodou
Lokalita: Praha 1