Obchodní asistentka/telefonistka

Hledaná pozice

Telefonní operátor, Telemarketingový pracovník

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: Ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Každodenní telefonický kontakt s potenciálními i stálými klienty (cca 60 – 80 kontaktů denně)
Vaším jasným cílem bude plnit plány obchodníků schůzkami tak, že budou praskat ve švech (10 a více schůzek denně)
Díky šikovnému informačnímu systému budete mít pod kontrolou naše stálé klienty a domlouvat s nimi schůzky v průběhu celé spolupráce
Mailový kontakt s obchodníky, které dostanete na starost
Mailový kontakt s klienty (zasílání info mailů, potvrzení domluvených schůzek)
Administrativa v rámci informačního systému

Získáte samostatnou práci v týmu dvou telefonistek, které domlouvají schůzky pro naše obchodníky a otevírají jim dveře ke spolupráci s potenciálními klienty
Kancelář budete sdílet se dvěma marketérkami = dobrá nálada zaručena :)
Jistotu základního fixního platu s možností ovlivnit celkovou výši své měsíční mzdy
Odměny budete mít vázané na počet schůzek, které denně domluvíte
Smlouvu na dobu neurčitou
Pracovní dobu pondělí-pátek 8.00-16.30 (jednosměnný provoz)
Oporou při zaškolení a tréninku Vám bude Vaše nadřízená a trenér
Naučíte se výborně telefonicky komunikovat, zpočátku Vám pomůže náš skript a důkladné zaškolení
Získáte respekt a úctu kolegů a zároveň stabilní místo v naší společnosti.
Budete v první linii - Vaše průkopnická práce je důležitá pro nás všechny.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

Znalosti

  • Počítačové znalosti - uživatel
    • Microsoft Excel - základy
    • Microsoft Outlook - základy
    • Microsoft PowerPoint - základy
    • Microsoft Word - základy

Láska k telefonování