Elektrikář, elektroinstalatér - Německo (Sasko)

Místo práce: různá místa v Sasku (od Chemnitz po Dresden) (informace o místu práce: Praha)

Mzda: ca 1700 Euro Brutto/měsíc plus 200-230 Euro Netto na dopravu

Požadavky na zaměstnance

Naše společnost Dremo Personaldienstleistung GmbH hledá na různé stavební projekty ve spolkové zemi Sasko zkušené elektrikáře/elektroinstalatéry se znalostí němčiny.

Jedná se o hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s denním dojížděním (vhodné např. pro uchazeče z Ústeckkého kraje).

Náplň práce:

- práce na projektech - stavby bytů, domů, obchodů, institucí
- instalace, obsluha a oprava elektrických zařízení
- pokládání domovních přípojek
- montování osvětlení, zvonků a domovních mikrofonů
- zasazení vypínačů, zásuvek

Požadujeme:

- němčina na komunikativní úrovni, znalost terminologie - uchazeč se musí umět samostatně dozozumět na stavbě, musí pochopit zadaný úkol, provést jej dle instrukcí, popsat problém
- pracovní zkušenosti v oboru elektroinstalace z Německa, příp. z Rakouska, ne starší 5-ti let
- výuční list v oboru
- dobrá orientace v návodech
- zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
- slušné vystupování a výborná pracovní disciplína
- samostatnost
- připravenost na práce na různých projektech v průběhu roku a na práci ve směnách, připravenost na každodenní dojíždění z domova
- ř.p. a vlastní automobil

Nabízíme:

- práce na dobu neurčitou
- příplatky za presčasy, práci o svátcích
- příspěvek na Vánoce, příspěvek na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)
- tarifní plat a příspěvek na dopravu
- zajištění ubytování
- výborná organizace práce díky zkušeným disponentům
- 24 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
- sociální, zdravotní a důchodové pojištění dle německých předpisů
- možnost výplaty týdně
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního nářadí

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více