Business Controller - 30 km od Prahy

Hledaná pozice

Místo práce: Kladno

Mzda: 50000 - 60000 Kč/měs

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ref. č.: 1-11-202036. Máte DRIVE?Jste KREATIVNÍ, SAMOSTATNÍ, orientujete se na BUSINESS + FINANCE a chcete svůj potenciál uplatnit v GLOBÁLNÍM měřítku? Pokud Vám termín "přidaná hodnota" není cizí a chcete svou kariéru rozvíjet ve společnosti, jejíž hodnoty jsou zároveň Vašimi hodnotami životními - ZDE JE TA PRAVÁ PŘÍLEŽITOST! Mezi Vaše stěžejní aktivity bude spadat: zajištění finančního plánování a zodpovědnost za transparentnost finančních procesů podpora seniornějších kolegů zodpovědnost za včasný a kvalitní reporting a závěrky podpora při auditu business podpora a zajištění zákaznických požadavků participace na projektech a aktivity vedoucí ke standardizaci a zjednodušení procesů v jejich rámci úzká spolupráce s dalšími odděleními a zahraničními entitami odpovědnost zahraničním leaderům

Nadstandardní platové ohodnocení Možnost osobního a karierního rozvoje Stabilní a perspektivní práce Práce na mezinárodních projektech Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky na zaměstnance

univerzitní vzdělání v oboru účetnictví, financí nebo obchodu 2-3 roky zkušeností v oblasti účetnictví/auditu/finančního plánování či analýz zkušenost z mezinárodní společnosti podmínkou skvělá angličtina slovem i písmem pro každodenní komunikaci znalost SAP vůle občasného cestování do zahraničí (okolo 20%) orientace na business a spolupráci týmový hráč výborné komunikační a analytické schopnosti schopnost pohotového a efektivního řešení problémů odolnost vůči stresu a změnám