Anděl pro obchodníky/ boží telefonistka

Hledaná pozice

Telefonní operátor, Telemarketingový pracovník

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: Ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Živí Tě telefonování a baví Tě to?

Chceš spojit svoje jméno s českou firmou, která dělá smysluplné věci,
pomáhá lidem k úspěchu a má jasnou dlouhodobou vizi?

Chceš být součástí týmu, kde můžeš růst a kde Tvoje slovo něco znamená?

Makáme na sobě a veškeré know how, které předáváme našim klientům, žijeme každý den. I ty můžeš být součástí našeho skvělého týmu, který má velké cíle. Každý máme svůj díl zodpovědnosti, jasně dané výsledky a vzájemně se podporujeme. U nás se toho můžeš hodně naučit, poznat zajímavé lidi a cítit se tu jako doma.

Co Tě u nás čeká?
• Tvým jasným cílem bude naplnit plány obchodníků schůzkami tak, že budou praskat ve švech.
• Budeš otevírat dveře ke spolupráci s novými klienty (aktivní oslovování nových klientů z naší databáze).
• Díky šikovnému informačnímu systému budeš mít pod kontrolou naše stálé klienty
a domlouvat s nimi schůzky v průběhu celé spolupráce.
• Tím, že vždy zajistíš dostatek schůzek svým obchodníkům, podpoříš je v tom, aby se mohli soustředit na potřeby klienta a na uzavírání obchodů.

Budeš v první linii - Tvoje průkopnická práce je důležitá pro nás všechny.
Podpoříme Tě a naučíme vše potřebné pro Tvou úspěšnou kariéru u nás. :)

Jsi to Ty?
• Umíš vložit srdce do toho, co děláš a zároveň si zakládáš na tom, že jsi profík?
• Jsi rád, když si můžeš svou práci sám zorganizovat a když neseš zodpovědnost?
• Máš dostatek své energie, kterou umíš předat po telefonu ostatním?
• Dokážeš toho, kdo je na druhé straně telefonu, opravdově zaujmout a nadchnout?
• Bereš „ne“ ze strany klienta s nadhledem a jako přirozenou součást své práce?
• Neposadíš se na zadek, když Tě majitel firmy odmítne nebo má drsný přístup?
• Když máš výsledky a jsi úspěšná/ý, žene Tě to dopředu?
• Je pro Tebe samozřejmostí mít výsledky a tím přispět k úspěchu celé firmy?
• Je pro Tebe fér být placen/a za výsledky? ( U nás máš fixní základ a zbytek je jen na Tobě.)

Pokud sis na tyto otázky odpověděl/a ANO, napiš nám co nejdřív!
Těšíme se na Tebe, parťáku/parťačko :)

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Znalosti

  • Počítačové znalosti - uživatel
    • Microsoft Excel - základy
    • Microsoft Outlook - základy
    • Microsoft PowerPoint - základy
    • Microsoft Word - základy

komunikace, zodpovědnost, nadhled, zaměření na výsledek, trpělivost