TELEFONNÍ KONZULTANT - AŽ 60 000 KČ!

Hledaná pozice

Místo práce: Hlavní město Praha

Mzda: 18 000 - 60 000 Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme součástí skupiny NetBrokers Holding, která spojuje technologické experty a profesionály. Snižujeme finanční a časové náklady našich klientů prostřednictvím unikátní nabídky informací, produktů a cen. Holding je vlastníkem srovnávačů energií a telekomunikačních tarifů Tarifomat.cz, CenyEnergie.cz, ProfiSMS a afiliační sítě eSpolupráce.cz. Na Slovensku vlastní největší srovnávač online pojištění Superpoistenie.sk! Nechme promluvit čísla. Naše služby využívá přes 3 miliony uživatelů, kteří nakupují přes naše weby. Tým specialistů ročně provede přes 1,5 milionu hovorů. Uzavřeli jsme přes 600 tisíc smluv. Společnost ePojisteni.cz, působící na českém trhu od roku 2008, sídlí v moderních kancelářských prostorech v Karlíně. Jsme zaměřeni na online nabídku spolehlivých a kvalitních pojišťovacích produktů. Poskytujeme svým klientům individuální přístup a maximální péči za minimální náklady. Připoj se i Ty k našemu úspěšnému a efektivnímu týmu! Nyní hledáme specialisty se zkušenostmi v oblasti telefonního marketingu nebo obchodu do specializovaného call centra v centru Prahy. Motivuje Tě příjemné pracovní prostředí, možnost vlastního rozvoje a zajímavé finanční ohodnocení? Pokud rád/a komunikuješ s lidmi po telefonu a navíc máš zkušenost s prodejem, pak nám neváhej zaslat životopis! NÁPLŇ PRÁCE: Telefonická komunikace s klienty, kteří projevili zájem o naše produkty Realizace odchozích hovorů za účelem prodeje Zodpovídání příchozích hovorů Analýza potřeb zákazníka, poskytování aktuálních informací Administrativa spojená s hovory a požadavky zákazníků Uzavírání smluv

Hlavní pracovní poměr Nástupní mzda: 18000 Kč + pohyblivá složka mzdy, která je vázaná na Tvůj úspěch - máme zde prodejce, kteří si bez problému odnesou výplatu 50 - 60 000 Kč měsíčně Zajímavé finanční ohodnocení, efektivní zaškolení Práce v přátelském týmu mladých lidí Firemní akce, benefity (výuka AJ, stolní fotbálek, pingpongový stůl, relaxační koutek, fitness centrum, motivační hry, snídaně, plně hrazené neomezené volání aj.) Odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 5 000 Kč Příležitost pracovat pro největší srovnávač pojištění v České republice

Požadavky na zaměstnance

Alespoň výuční list Zkušenosti s prací v call centru nebo prodejem jsou velkou výhodou Vynikající komunikační dovednosti Výborná znalost českého jazyka Prodejní dovednosti Aktivní přístup k zadaným úkolům Nástup: IHNED nebo dohodou