VÝVOJÁŘ EMBEDDED HW BEZ AJ - I PRO ABSOLVENTY (25.000 - 40.000 Kč)

Místo práce: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Mzda: 25.000 - 40.000 Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výborná příležitost jak pro absolventy tak pro již zkušené vývojáře či bastlíře, kteří se chtějí věnovat vývoji celého produktu v zázemí středně velké společnosti. Držíme technologický krok ve vývoji a používáme moderní technologie pro naše systémy (RFID, komunikace se serverem, dotykové ovládání, mikrokontroléry atd.). Hledáme kandidáta se zájmem o uvedené oblasti, kterého baví vývoj aplikované elektroniky a práce v laboratoři. * vývoj elektronických zařízení pro RFID * návrh obvodového řešení, PCB, osazení, oživení prototypu, měření * vývoj zcela nových nebo inovace existující produktů * komunikace s externími partnery (certifikační autority, laboratoře) * samostatná práce v týmu vývojářů * tvorba vývojové a výrobní dokumentace

* finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem * bonusy z výkonu firmy * 5 týdnů dovolené * klouzavá pracovní dobu * příspěvek na jazykové kurzy * penzijní připojištění * nástup monžý ihned * lokalita Brno-město

Požadavky na zaměstnance

* SŠ / VŠ v oboru elektrotechnika * pevné základy analogové / digitální techniky * zkušenosti s vývojem elektroniky včetně návrhu PCB * znalosti v oblasti mikrokontrolérů * schopnost vyrobit, oživit a otestovat prototyp * zkušenosti s laboratorními přístroji * angličtina - úroveň umožňující čtení dokumentace a základní písemnou komunikaci * * výhodou - orientace v mechanické konstrukci el. zařízení (výkresy, CAD) * výhodou - zkušenosti s programováním embedded SW